Par mums

Uzņēmums SIA “ZUSA” ir dibināts 2007. gadā, taču mūsu pieredze un darbība kokapstrādes un mežizstrādes jomā ir kopš 1999.gada.

Uzņēmuma īpašumā ir vairāk kā 1000 ha meža un lauksaimniecības zemes. Ilgtspējīgā meža apsaimniekošanā, meža īpašnieki uzņēmumam ir uzticējuši vairāk kā 600 ha meža platības, apliecinot to, ka SIA “ZUSA” ir uzticams sadarbības partneris. Meža īpašniekam piedāvājam profesionālu un kompetentu bezmaksas konsultāciju par mežsaimnieciskiem jautājumiem, kā arī palīdzēsim sakārtot nepieciešamo dokumentāciju meža īpašniekiem, mantiniekiem un pilnvarotām personām. Piedāvājam pilnu meža apsaimniekošanas ciklu – cirsmu stigošanu, skiču zīmēšanu, meža inventarizāciju – taksāciju, īpašuma robežu sakārtošanu.

SIA ZUSA ne tikai piedāvā meža īpašniekiem iegādāties cirsmu vai meža zemi par konkurētspējīgām cenām, bet arī garantē cenas, kas ir augstākas par pašreizējo tirgus vērtību. SIA ZUSA ir gan mežizstrādes, gan kokapstrādes uzņēmums, kas palielina mūsu produkcijas pievienoto vērtību.

Kompānijas darbs izceļas ar efektivitāti, atbildības sajūtu un stabilitāti. Mēs individuāli novērtējam ikvienu situāciju un piedāvājam personalizētus integrētus risinājumus, kas pilnībā atbilst klienta interesēm. Izgatavojot produkciju klientam, mēs izvēlamies vislabāko variantu, piemēram, palešu gadījumā mēs sniegsim ieteikumus izmēru, formas un izturības ziņā, kas nesīs maksimālo finanšu ieguvumu. Mēs strādājam tikai ar Latvijas izcelsmes izejvielām, un mūsu produkcijas kvalitāti augstu novērtēja partneri un pasūtītāji gan vietējā, gan ārvalstu tirgos. Kompānijas vadītājs Uģis Zanders ir cienījams profesionālis ar daudzu gadu darba pieredzi kokapstrādes rūpniecībā.

Lai novērtētu īpašuma tirgus vērtību, ir nepieciešama vismaz šāda dokumentācija no meža īpašnieku puses:

Zemes grāmata
Zemes grāmatas apliecība
Personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte)
Bankas rekvizīti
Kokzāģētavā gada laikā tiek pārstrādāti aptuveni 40 000 m3 apaļkoksnes, kura lielākoties ir no uzņēmuma mežizstrādē iegūtās koksnes.

Kokzāģētavā ražojam koka paletes, palešu sagataves jeb taras dēļus, paliktņus, koka kastes un zāģmateriālus. Gada laikā saražojam aptuveni 70 000 palešu vienības, kas padara mūs par apjomīgākajiem palešu ražotājiem Saldus novadā.

Kokapstrādes uzņēmuma un biroja adrese: autoceļš A9 Rīga-Liepāja, blakus Saldus novada Zirņu pagasta Butnāru ciemam.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos