Koka paletes

Kontaktpersona: Rolands Dreimanis
Koka paletes visbiežāk tiek izmantotas dažādu kravu iekraušanai – izkraušanai. Pateicoties šīm konstrukcijām tiek nodrošināta produkcijas transportēšanas optimizācija.

Palešu izmēri un lielumi ir dažāda veidi. Katram palešu veidam un izmēram ražošanas process ir unikāls, jo tiek mainīti iekārtas šabloni un parametri, lai sasniegtu vajadzīgo palešu dimensiju un formu. Paletes parasti tiek izgatavotas tikai no koksnes, lai gan mūsdienās sastopamas arī plastmasa un pat metāla konstrukciju paletes. Ekoloģiski vistīrākā būs tieši koksnes konstrukcija, kas izdevīgā veidā atšķiras no plastmasa un metāla paletēm. Tieši tādas konstrukcijas būs vislabāk piemērotas ilgstošai preču uzglabāšanai un piegādei noliktavā.

SIA ZUSA piedāvā:
1
Nestandarta koka paletes Ražojam visdažādākā veida, formas, izmēra koka paletes, mūsu devīze ražo to ko citi nevar!
2
Standarta koka paletes
1
Vieglās ar kravnesību no 400kg. - 800kg
2
Smagās ar kravnesību līdz 2000kg
3
Eiro paletes
Piedāvājam bezmaksas konsultāciju par Jums ražošanā nepieciešamās koka paletes ieviešanu, optimizāciju un aizstāšanu.

Lai saņemtu konsultāciju vai pieprasītu cenu parkoka paletēm, sazinieties ar mūsu speciālistu Rolands Dreimanis +371 26466755 vai rolands@zusa.lv

Ieguvumi sadarbojoties ar SIA ZUSA:
Patstāvīga un savlaicīga palešu piegāde
Individuāla sadarbības pieeja
Stabilitāte
Kvalitāte

Koka paliktņi un kastes

Mēs ražojam dažādus paliktņus zem pakām, paletes un koka kastes ar dažādu frēzējumu un urbumiem pēc klientu pieprasījuma.

koka-kastes

Zāģmateriāli un taras dēļi

Piedāvājam brusas, lielās brusas, latas, dēļus, arī neapmalotus, dažādu izmēru un garuma, kā arī dažādus standarta un nestandarta izmēru taras dēļus, ko ražojam pēc pasūtījuma.

zagmateriali-un-taras-deli